JEEP SAFARİ

Fethiye jeep safari turuna adrenalin ve Macera düşkünü herkesi davet ediyoruz! Modern dünyanın karmaşasından uzak koskoca bir gün için hazır olun. Saklıkent jeep safari turumuzun daha zevkli ve gerçek safari deneyimini yaşamanız için tüm araçlarımız Land Rover markadır. Araçlarımızın her bir koltuğunda kişiye özel emniyet kemeri bulunmaktadır. Turumuz esnasında araçlarımız zaman zaman asfalttan ayrılıp, kıvrımlı ve toprak yollarda, dere yataklarında ilerleyerek sizi adrenalinin doruğuna çıkarmaktadır

daha fazla oku

Minibüs Safari

Saklıkent – Tlos – Yakapark Turu (Ölüdeniz / Fethiye)

Saklıkent – Tlos – Yakapark Turu ‘muzun ilk durağı olan Saklıkent Kanyonu manzarası sizi büyüleyecek. Bu Kanyon aslında nispeten genç bir jeolojik oluşum. Saklıkent kanyon içerisinde cesaretinizin yettiği yere kadar gidebilir, nehir kenarındaki ahşap köşklerde arkanıza yaslanıp huzur bulabilir, ya da nehrin buz gibi sularında botlarla ringo Rafting yapabilirsiniz.

Sonrasında ise kısa bir yolculuğun ardından, alabalık çiftliklerinin içinde öğle yemeğimizi yemek üzere doğal yaşam alanı olan yakapark denilen Yaka köyüne geçiyoruz. Ağaç kökleri ve taşların altından akan buz gibi soğuk suyun şırıltısı ve buranın serin atmosferi sizi modern hayatın tüm stresinden ve dertlerinden uzaklaştıracak.

Yemek molamızdan sonra araçlarımızla Tlos antik şehrine doğru yola çıkıyoruz. Likya tarihinin en önemli şehirlerinden olan Tlos antik şehrinde rehberimiz eşliğinde tiyatroyu, kütüphaneyi ve kale surlarını gezebilir ya da bu eşsiz manzaraya karşı çayınızı yudumlayarak dinlenebilirsiniz. Bu tarih kokan şehirden ayrıldıktan sonra geri dönüş yolculuğumuz başlar. 45 dk. Süren kısa yolculuğumuzun ardından siz konuklarımızın otellerine bırakılmasıyla turumuz sonlanır.

daha fazla oku