Hakkımızda


Turizm sektöründe bacasız sanayi olarak gördüğümüz bu sektörde yeniçağın gereksinimi ve 4 sanayi devrimi olarak dijitalleşme de yerimizi almak ve bu sektörde tüm turizm de faaliyet gösteren (Ulaşım, Konaklama, Aktiviteler vs.) firmaları bir araya getirerek kendilerinin yönete bileceği panel ile hızlı stop sale kontenjan gibi birçok kolaylık sunmak.

Potansiyel Müşteriler için ayrı ayrı sitelere girip dolaşmak yerine tek bir web site ve mobil uygulamayla Bütün bir tatili tek bir yerden ekonomik ve tercih haklarındaki çeşitliliği kendilerine sunma arzusundayız.

Tatilvalizi.com ile turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar hızlı ve etkin bir şekil de yönetim panelleri ile kampanyalarını anında müşterilerine ulaştıra bilirken, Web ve Mobil uygulamamızı kullanan potansiyel müşterilerimizde güvenilir ödeme ve kampanyalardan anında yararlana bilecekleri Turizm tatil portalın da bir araya gelebilecekleri bir Pazar yerini hizmete sunmaktayız.

Vizyonumuz

Etkinlik ve turizm sektöründe, sektörü ve müşteri beklentilerini yakından izleyerek öncü, yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmak, sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik bütünleşik etkinlik ve seyahat çözümleri konusunda; fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturarak ilk tercihleri arasında yer almaktır.

100+
Partner

300+
İlan

500+
Konum

7+
Hizmet Tipi