Melis Berra Tiny House

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak sakin bir tatil için Fethiye’nin Ovacık mevkiinde yer alan villamız doğa manzarasına sahiptir. 

daha fazla oku

Villa Twin 2

Villa Twin 2 , Fethiye Yanıklar’da bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli jakuzili muhafazakar villadır. Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için idealdir. Gözlerden uzakta kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği huzurlu ve mutlu bir tatil imkanı sunan villamızda misafirlerimiz için herşey eksiksiz yer almaktadır. Ailenizle ve sevdiklerinizle size ait özel havuzunda keyifli vakit geçirebilir ve bahçesinde mangal yakabilirsiniz.

daha fazla oku

Likya Evleri 1+1 apart

Orman içerisindeki site içerisindeki 1+1 abartımız da unutulmaz bir tatil için siz değerli misafirlerimizi beklemektedir

daha fazla oku

Akasya Apart 3+1

Tatil evimiz yeni bina olup merkezi konumdadır. Ölüdeniz’e 4 km ortak havuzlu olan evimiz aynı bahçede bulunan Akasya 1 ile birlikte kiralanabilmektedir. Kalabalık aileler için idealdir. Marketlere yürüme mesafesindedir, huzurlu bir sitedir toplam 4 daireden oluşmaktadır

daha fazla oku

Villa Görkem

Özellikle kış aylarında kullanıma uygun olarak tasarlanan bu villamızın 5 m uzunluğunda kapalı havuzu da bulunmaktadır. Siz misafirlerimizin yaz kış, her mevsim konforu gözetilerek dizayn edilmiş villamızın salon ve odalarında kış aylarında sıcak tutması için normalden büyük klimalar kullanılmıştır.

daha fazla oku

Alper Villaları B blok

Alper Villaları B blok, Fethiye Ovacık-Ölüdeniz bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Modern iç ve dış mimarisi bulunan villamız, eğlence merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market vs. gibi seçeneklere yakın konumda yer almaktadır. 

daha fazla oku

Alper Villaları A blok

Villa Dedem A Blok, Fethiye Ovacık-Ölüdeniz bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Modern iç ve dış mimarisi bulunan villamız, eğlence merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market vs. gibi seçeneklere yakın konumda yer almaktadır. Kalabalık gruplar ve çocuklu aileler için güzel bir seçenek olan Villa Dedem  keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

daha fazla oku

Alper Villaları C blok

Villa Alper 3, Fethiye Ovacık-Ölüdeniz bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Modern iç ve dış mimarisi bulunan villamız, eğlence merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market vs. gibi seçeneklere yakın konumda yer almaktadır. Kalabalık gruplar ve çocuklu aileler için güzel bir seçenek olan Villa Alper 2 keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

daha fazla oku