VİLLA FLORA

Fethiye Karaağaç Kirme bölgesinde konumlanan özel havuzlu, oldukça şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş villamızdır. Villamız, çocuklu aileler  için ideal bir seçenektir. Konforlu ve rahat bir iç tasarımı bulunan villamız doğa ile iç içe sessiz sakin bir tatil imkanı sunmaktadır. Fethiye’de hayalinizdeki tatilin tadını çıkarın!

daha fazla oku

VİLLA HONEY

Villa Honey House, Fethiye Ovacık bölgesinde konumlanan özel havuzlu, oldukça şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş villamızdır. Villamız, çocuklu aileler ve kalabalık gruplar için ideal bir seçenektir. Konforlu ve rahat bir iç tasarımı bulunan villamız, market ve restoran gibi seçeneklere oldukça yakın konumda yer almaktadır.

daha fazla oku

VİLLA 48/2

Ovacık mevkiin de bulunan villamız orman manzaralı ferah ve huzur veren bir tatil için siz değerli misafirlerini beklemektedir

daha fazla oku

VİLLA 48/1

 Ovacık mevkiin de bulunan villamız orman manzaralı ferah ve huzur veren bir tatil için siz değerli misafirlerini beklemektedir

daha fazla oku

Melis Berra Tiny House

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak sakin bir tatil için Fethiye’nin Ovacık mevkiinde yer alan villamız doğa manzarasına sahiptir. 

daha fazla oku

Villa Twin 2

Villa Twin 2 , Fethiye Yanıklar’da bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli jakuzili muhafazakar villadır. Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için idealdir. Gözlerden uzakta kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği huzurlu ve mutlu bir tatil imkanı sunan villamızda misafirlerimiz için herşey eksiksiz yer almaktadır. Ailenizle ve sevdiklerinizle size ait özel havuzunda keyifli vakit geçirebilir ve bahçesinde mangal yakabilirsiniz.

daha fazla oku

Villa Moria

Villa Moria

Villa Moria, Fethiye Çalış Plajı’na 2 km uzaklıkta, Karagedik mahallesinde bulunmaktadır. Modern tasarımı, kendine ait havuzu, bahçesi ve 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

daha fazla oku

Villa Relax

Villa Relax, sessiz ve sakin bir konumda kuş cıvıltıları içerisinde tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için benzersiz bir ortam sunmaktadır. Eşsiz tarihi yapısı ve doğası ile büyüleyen Kayaköy’de bulunmaktadır. Yapımı 2021 Mayıs ayında biten taş villamızın bahçe ve havuzu dışarıdan görünmeyecek şekilde korunaklıdır. Villamızda 2 adet yatak odası ve 2 adet banyo olup 5 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. 

daha fazla oku

Villa Dream

Villa Dream home Fethiye-Ovacık bölgesinde yer alır. Babadağ’a yakın olduğu ve çam ormanlarıyla çevrelendiği için bu bölgeye Fethiye’nin akciğerleri de denebilir. Yaz ve kış sezonunda havası her daim tertemizdir ve yaz aylarında nem olmadığı için yayla havasında tatil yapabilirsiniz.

daha fazla oku

VİLLA TALA 4

Ölüdeniz Hisarönü mahallesin de günlük ve haftalık kiralık villa..

daha fazla oku