Villa Almira

Villa Almira, Fethiye Üzümlü mevkiinde yer almaktadır. 4 kişi konaklama kapasitesine sahip olan villamızda doğa ile iç içe ve konforlu bir tatilin tadını çıkaracaksınız.  

daha fazla oku

VİLLA HONEY

Villa Honey House, Fethiye Ovacık bölgesinde konumlanan özel havuzlu, oldukça şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş villamızdır. Villamız, çocuklu aileler ve kalabalık gruplar için ideal bir seçenektir. Konforlu ve rahat bir iç tasarımı bulunan villamız, market ve restoran gibi seçeneklere oldukça yakın konumda yer almaktadır.

daha fazla oku

Villa Ayberk

. Sahil bandına, markete ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Dayalı döşeli konforlu villa içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları ve beyaz eşyalar yer almaktadır. Villa Aybek, kalabalık aileler ve arkadaş grupları için oldukça ideal bir villa seçeneğidir.

daha fazla oku

VİLLA TALA 4

Ölüdeniz Hisarönü mahallesin de günlük ve haftalık kiralık villa..

daha fazla oku

Villa Görkem

Özellikle kış aylarında kullanıma uygun olarak tasarlanan bu villamızın 5 m uzunluğunda kapalı havuzu da bulunmaktadır. Siz misafirlerimizin yaz kış, her mevsim konforu gözetilerek dizayn edilmiş villamızın salon ve odalarında kış aylarında sıcak tutması için normalden büyük klimalar kullanılmıştır.

daha fazla oku

Alper Villaları B blok

Alper Villaları B blok, Fethiye Ovacık-Ölüdeniz bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Modern iç ve dış mimarisi bulunan villamız, eğlence merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market vs. gibi seçeneklere yakın konumda yer almaktadır. 

daha fazla oku

Alper Villaları A blok

Villa Dedem A Blok, Fethiye Ovacık-Ölüdeniz bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Modern iç ve dış mimarisi bulunan villamız, eğlence merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market vs. gibi seçeneklere yakın konumda yer almaktadır. Kalabalık gruplar ve çocuklu aileler için güzel bir seçenek olan Villa Dedem  keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

daha fazla oku

Alper Villaları C blok

Villa Alper 3, Fethiye Ovacık-Ölüdeniz bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Modern iç ve dış mimarisi bulunan villamız, eğlence merkezlerine ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market vs. gibi seçeneklere yakın konumda yer almaktadır. Kalabalık gruplar ve çocuklu aileler için güzel bir seçenek olan Villa Alper 2 keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

daha fazla oku